
Konkurrencen er afsluttet og de tre vindere af to spil og spis billetter blev:
1) Erik Carstensen
2) Pernille kjær
3) Mads Højbjerg
Tillykke til de tre vindere, kan glæde sig til en runde på Golfclub Storådalen. De modtager også direkte besked.
"Husk at du kan deltage i andre konkurrencer på vores konkurrenceside".
PRØV OGSÅ: Vind 3 x 4 Greenfees til Nivå Golf
Konkurrence
Golfclub Storådalen kører nu i samarbejde med Golfnyheder.dk en konkurrence, hvor tre heldige vindere af to billetter kan glæde sig til en runde på den lækre bane med efterfølgende frokostanretning.
Golfclub Storådalen er en ny golfklub, og banen blev først indviet i 2007. Siden da har adskillige danske golfspillere prøvet banen og restauranten, og nu kan det blive dig og en ven – helt gratis.
Storådalen udlodder således her på Golfnyheder.dk 3 x 2 Spil & Spil billetter. Det betyder, at du udover en runde på den smukt beliggende bane også får en lækker frokostanretning med i din golfoplevelse og endda under fine forhold. Restauranten Falling Water er nemlig ikke en typisk golf café med derimod en lækker restaurant, der trækker masser af ikke-golfspillende kunder til.
Deltag her
For at deltage i konkurrencen om de 3 x 2 Spil & Spis billetter skal du svare på et enkelt spørgsmål.
